ClickCease
Producenci
Promocje
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 299,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

KALIBRACJA I SERWIS – BYDGOSZCZ

Alkomat sam w sobie nie jest urządzeniem należącym do nowości technologicznych, ale już od wielu lat jest dostępny na rynkach całego świata, lecz rozwój motoryzacji, a co za tym idzie wciąż zwiększająca się ilość nowych kierowców znacznie zwiększyło popyt na tego typu alkotestery. Również zwiększona liczba wypadków  nie tylko motoryzacyjnych, ale i również w sferach zawodowych wszystkich branż przemysłu sprawiła, że takie urządzenia stały się niezbędne w zapobieganiu zagrożeń związanych z czynnościami osób pod wpływem spożytego wcześniej alkoholu. Również związane z tym ewentualne sprawy karno-sądowe wymagają niezbitych dowodów na to, że osoba, która dopuściła się wykroczenia lub przestępstwa, bądź przyczyniła się do wypadku w pracy lub niedopatrzenia w wykonywaniu swoich obowiązków była faktycznie pod wpływem spożytego przez siebie alkoholu.

KALBRACJA ALKOMATÓW JEST NIEZBĘDNA, ABY BYĆ W 100% PEWNYM POMIARU

Nasze Laboratorium Kalibracja-Alkomatów oferuje Państwu fachową kalibrację alkomatów wszelkiego typu, a wysłany do nas alkomat można odebrać w PUNKCIE ODBIORU w BYDGOSZCZY. Służymy również w sferze doradczej, a specjaliści naszego laboratorium przeprowadzą specjalistyczny przegląd dostarczonego do nas alkomatu. Kalibracja tych urządzeń pomiarowych, to nie jest wysoki koszt, ale daje pewność nieomylności odczytów tych urządzeń i właściwy promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Do Państwa należy jedynie dopilnować, aby serwisować swój alkomat zgodnie z załączoną instrukcją i wskazanym czasem użytkowania urządzenia do momentu następnej kalibracji czujników sensorycznych, które są urządzeniami o bardzo wysokiej czułości.

 

Kliencie z BYDGOSZCZY I OKOLIC

zapraszamy do wysłania do naszego Laboratorium Kalibracji Alkomatów we Wrocławiu

twojego alkomatu, a z pewnością

będziesz zadowolony z jakości naszych usług i ceny serwisowej!

 

Wyślij swój alkomat na adres:

 Kalibracja Alkomatów

ul. Fabryczna 16H lok. 315

53-609 Wrocław

 

Alkomaty to urządzenia dziś powszechnie wykorzystywane nie tylko przez firmy czy służby porządkowe, ale też przez osoby prywatne. Są to przyrządy ułatwiające nam życie, które podają nam poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Jednak nawet najwyższej klasy modele z czasem będą wymagać kalibracji, gdyż tracą one precyzję pomiaru. Stąd niezwykle ważne jest poddawanie alkomatu okresowemu serwisowaniu. Ważne, by kalibracja odbyła się w odpowiednim laboratorium z zachowaniem najwyższych standardów. Kalibracja musi odbyć się we właściwych warunkach z uwzględnieniem temperatury i wilgotności powietrza, ściśle określonej zawartości alkoholu, siły przepływu powierza itp., przez  zespół przeszkolonych techników. W tym celu technik przestawia alkomat w tryb kalibracji przy pomocy odpowiednich narzędzi. Następny krok to podłączenie alkomatu do przyrządów kalibracyjnych. Nie można przeprowadzić kalibracji w domowych warunkach. Jak znaleźć punkt zajmujący się kalibracją alkomatów? Wystarczy wpisać w Google: „kalibracja alkomatów Bydgoszcz” lub wysłać do nas alkomat kurierem. Cena kalibracji zależy od modelu urządzenia. Te droższe wymagają rzadszej kalibracji.

Częstotliwość kalibracji zależeć będzie również od sposobu użytkowania i warunków przechowywania alkomatu.

Pamiętaj: zawsze przestrzegaj instrukcji dołączonej przez producenta, a alkomat będzie ci służył wiele lat.

Najważniejsze zasady użytkowania alkomatów:

- nie używaj alkomatu od razu po spożyciu alkoholu (odczekaj 30-45 minut), przepłucz usta wodą. Uderzeniowa dawka alkoholu może rozkalibrować alkomat a nawet go uszkodzić!

- nie używaj alkomatu zaraz po jedzeniu, przepłucz usta wodą. Resztki jedzenia mogą dostać się do środka urządzenia i uszkodzić delikatny sensor,

- nie używaj alkomatu paląc papierosa lub zaraz po jego wypaleniu, przepłucz usta wodą. Dym tytoniowy również może rozkalibrować urządzenie lub spowodować jego uszkodzenie.

- nigdy nie przechowuj alkomatu w skrajnie wysokich lub niskich temperaturach lub w pobliżu alkoholi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl