Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

KALIBRACJA I SERWIS GDYNIA

Alkomat sam w sobie nie jest urządzeniem należącym do nowości technologicznych, ale już od wielu lat jest dostępny na rynkach całego świata, lecz rozwój motoryzacji, a co za tym idzie wciąż zwiększająca się ilość nowych kierowców znacznie zwiększyło popyt na tego typu alkotestery. Również zwiększona liczba wypadków  nie tylko motoryzacyjnych, ale i również w sferach zawodowych wszystkich branż przemysłu sprawiła, że takie urządzenia stały się niezbędne w zapobieganiu zagrożeń związanych z czynnościami osób pod wpływem spożytego wcześniej alkoholu. Również związane z tym ewentualne sprawy karno-sądowe wymagają niezbitych dowodów na to, że osoba, która dopuściła się wykroczenia lub przestępstwa, bądź przyczyniła się do wypadku w pracy lub niedopatrzenia w wykonywaniu swoich obowiązków była faktycznie pod wpływem spożytego przez siebie alkoholu.

 

KALBRACJA ALKOMATÓW JEST NIEZBĘDNA, ABY BYĆ W 100% PEWNYM POMIARU

Nasze Laboratorium Kalibracja Alkomatów oferuje Państwu fachową kalibrację alkomatów wszelkiego typu, a wysłany do nas alkomat można odebrać w PUNKCIE ODBIORU w GDYNI. Służymy również w sferze doradczej, a specjaliści naszego laboratorium przeprowadzą specjalistyczny przegląd dostarczonego do nas alkomatu. Kalibracja tych urządzeń pomiarowych, to nie jest wysoki koszt, ale daje pewność nieomylności odczytów tych urządzeń i właściwy promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Do Państwa należy jedynie dopilnować, aby serwisować swój alkomat zgodnie z załączoną instrukcją i wskazanym czasem użytkowania urządzenia do momentu następnej kalibracji czujników sensorycznych, które są urządzeniami o bardzo wysokiej czułości.

 

Kliencie z GDYNI I OKOLIC

zapraszamy do wysłania do naszego Laboratorium Kalibracja Alkomatów we Wrocławiu

twojego alkomatu, a z pewnością

będziesz zadowolony z jakości naszych usług i ceny serwisowej!

 

Wyślij swój alkomat na adres:

  

Kalibracja Alkomatów

Polskie Centrum Wzorcowania

ul. Grabiszyńska 89

53-503, Wrocław

Każdy alkomat – czy to półprzewodnikowy czy elektrochemiczny – wymaga okresowej kalibracji po to, by prawidłowo odczytywał zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego zabiegu wymagają w pełni profesjonalne alkomaty używane przez policję, firmy, jak też alkomaty do użytku osobistego. Kalibrację przeprowadza się w wyspecjalizowanych serwisach na tak zwanych symulatorach wydechu. Kupując nowy alkomat zapytaj sprzedawcę, czy ma on w ofercie tego typu usługi. Jeśli nie, wpisz w wyszukiwarkę „kalibracja alkomatów Gdynia, Poznań, Warszawa, Przemyśl, Olsztyn czy Katowice i znajdź specjalistyczny serwis w pobliżu twojego miejsca zamieszkania. Możesz również urządzenie wysłać do nas pocztą lub kurierem, zajmiemy się nim fachowo. Dzięki kalibracji alkomat będzie wskazywał w pełni precyzyjne wyniki. Jak przebiega proces kalibracji? Najpierw alkomat zostaje wprowadzony w tryb serwisowy, następnie ustawia się go przy pomocy specjalnego oprzyrządowania. Na koniec urządzenie zostaje zaplombowane i odesłane klientowi. Alkomaty elektrochemiczne są co prawda droższe, jednak są dokładniejsze i wymagają rzadszej kalibracji (raz do roku). W dłuższej perspektywie taki zakup jest bardziej opłacalny. Półprzewodnikowe alkomaty wymagają kalibracji co 6 miesięcy. Czym jeszcze kierować się kupując nowy alkomat? Przede wszystkim musimy zastanowić się do jakich celów zamierzamy alkomat wykorzystać. Czy ma to być urządzenie do użytku osobistego? A może ma służyć kontrolowaniu pracowników? W pierwszym przypadku polecamy kupić urządzenie z ustnikiem, w drugim natomiast świetnie sprawdzi się alkomat bezkontaktowy – będzie to rozwiązanie o wiele bardziej ekonomiczne. W każdym przypadku najistotniejsza jest precyzja wyników, warto więc zapłacić trochę więcej by mieć 100 procentową pewność wyników badania. Zawsze trzymaj się wytycznych zawartych w instrukcji załączonej przez producenta, kalibruj swój alkomat regularnie a będzie ci on służył długi czas bezawaryjnie. Pamiętaj – nie wsiadaj za kółko po alkoholu – badaj się!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl