Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

KALIBRACJA I SERWIS – SZCZECIN

Alkomat sam w sobie nie jest urządzeniem należącym do nowości technologicznych, ale już od wielu lat jest dostępny na rynkach całego świata, lecz rozwój motoryzacji, a co za tym idzie wciąż zwiększająca się ilość nowych kierowców znacznie zwiększyło popyt na tego typu alkotestery. Również zwiększona liczba wypadków  nie tylko motoryzacyjnych, ale i również w sferach zawodowych wszystkich branż przemysłu sprawiła, że takie urządzenia stały się niezbędne w zapobieganiu zagrożeń związanych z czynnościami osób pod wpływem spożytego wcześniej alkoholu. Również związane z tym ewentualne sprawy karno-sądowe wymagają niezbitych dowodów na to, że osoba, która dopuściła się wykroczenia lub przestępstwa, bądź przyczyniła się do wypadku w pracy lub niedopatrzenia w wykonywaniu swoich obowiązków była faktycznie pod wpływem spożytego przez siebie alkoholu.

 

KALBRACJA ALKOMATÓW JEST NIEZBĘDNA, ABY BYĆ W 100% PEWNYM POMIARU

Nasze Laboratorium Kalibracji Alkomatów oferuje Państwu fachową kalibrację alkomatów wszelkiego typu, a wysłany do nas alkomat można odebrać w PUNKCIE ODBIORU w SZCZECINIE. Służymy również w sferze doradczej, a specjaliści naszego laboratorium przeprowadzą specjalistyczny przegląd dostarczonego do nas alkomatu. Kalibracja tych urządzeń pomiarowych, to nie jest wysoki koszt, ale daje pewność nieomylności odczytów tych urządzeń i właściwy promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Do Państwa należy jedynie dopilnować, aby serwisować swój alkomat zgodnie z załączoną instrukcją i wskazanym czasem użytkowania urządzenia do momentu następnej kalibracji czujników sensorycznych, które są urządzeniami o bardzo wysokiej czułości.

 

Kliencie ze SZCZECINA I OKOLIC

zapraszamy do wysłania do naszego Laboratorium Kalibracji Alkomatów we Wrocławiu

twojego alkomatu, a z pewnością

będziesz zadowolony z jakości naszych usług i ceny serwisowej!

 

Wyślij swój alkomat na adres:

 

Kalibracja Alkomatów

Polskie Centrum Wzorcowania

ul. Grabiszyńska 89

53-503, Wrocław

Alkomaty to niezwykle praktyczny i przydatne urządzenia. W urządzenie to powinien zaopatrzyć każdy kierowca, ponieważ umożliwia ono skontrolowanie poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki niemu każdy kierowca może przebadać się samodzielnie, nim skontroluje go policja. Ma to bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Obecnie z alkomatów nie korzystają już tylko służby porządkowe, jak na przykład policja, lecz również firmy transportowe, różne przedsiębiorstwa oraz rzecz jasna prywatne osoby. Sprzedaż tego typu urządzeń z roku na rok wzrasta, ponieważ rośnie też świadomość tego, jak wielkim zagrożeniem może być jazda pod wpływem alkoholu. Dobór właściwego testera alkoholu to bardzo ważna kwestia, stąd trzeba zwrócić uwagę na parę kluczowych elementów. Na pewno istotny będzie typ czujnika przepływu powietrza.

Bardzo praktyczne są alkomaty, które powiadamiają użytkownika, jak dużo jeszcze powietrza należy wdmuchać, by alkomat pokazał precyzyjny wynik. Taki czujnik powoduje, że korzystanie z przyrządu będzie proste. Istotny jest także rozmiar sensora. Im będzie większy, tym wynik dokładniejszy. Zwróć też uwagę na typ wyświetlacza. Najlepiej by był duży, co ułatwi odczyt wyników. Zastanów się również nad funkcjami dodatkowymi. Praktyczną funkcją jest wyświetlanie informacji o tym, ile pomiarów zostało wykonanych i kiedy zbliża się czas oddania alkomatu do kalibracji. Pamiętaj – tyko skalibrowany alkomat działa prawidłowo i pokazuje precyzyjne wyniki! Zabieg ten należy wykonywać regularnie w specjalistycznych laboratoriach. Jak znaleźć doświadczony serwis w swoim mieście? To bardzo proste, wpisz w wyszukiwarkę: „kalibracja alkomatów Szczecin”. Możesz także wysłać pocztą lub kurierem swoje urządzenie pod nasz adres. Odeślemy ci alkomat po skalibrowaniu. Pamiętaj – nigdy nie prowadź pojazdu po alkoholu – badaj się! Dbaj o bezpieczeństwo swoje, swoich pasażerów oraz pozostałych użytkowników ruchu drogowego. Nie ryzykuj, utrata prawa jazdy to najbardziej łagodna z możliwych konsekwencji jazdy po kieliszku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl