Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Drukarka do alkomatu pozwala na utrwalenie wyników pomiaru, co może stanowić istotny dokument, poświadczający poziom alkoholu w wydychanym powietrzu w danym dniu i danej godzinie. Oferujemy głównie termiczne drukarki do alkomatów. W tym wypadku wydruk jest wykonywany na bazie termicznego papieru którego zmiana jest bardzo szybka i prosta. Sprzęt można podłączyć bez trudności do komputera i klawiatury, co zwiększa jeszcze ich funkcjonalność.

Drukarki zaopatrzone są w zasilacz. Są to modele bezprzewodowe, które pozwolą na korzystanie z urządzenia w terenie, co jest szczególnie ważne w przypadku pracy policji. Drukarki do alkomatów zwiększają także komfort użytkowania w normalnych warunkach, stacjonarnych. Nie muszą być wówczas podłączone do kabli, które ograniczają przemieszczanie się. W zestawie z drukarką zapewniamy niezbędny osprzęt do uruchomienia oraz działania.

Drukarki

Dzięki niemu skontrolujesz poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, i unikniesz kłopotów.

Jeśli jesteś już właścicielem alkomatu, czy to półprzewodnikowego, czy elektrochemicznego, pomyśl o dodatkowych akcesoriach takich jak zapasowe ustniki, baterie, ochronny pokrowiec czy drukarka. Dzięki drukarce będziesz w stanie utrwalić wynik badania wraz z datą i godziną. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim termiczne drukarki do alkomatów. Używa się do nich termicznego papieru, którego zmiana jest bardzo prosta i szybka. Taki sprzęt możesz bez problemu podłączyć do komputera, co jeszcze zwiększa jego funkcjonalność. Są to bezprzewodowe modele drukarek, co pozwoli Ci na korzystanie z nich w terenie. Jest to szczególnie istotne w pracy policji. Są one komfortowe również w przypadku użytkowania ich w warunkach stacjonarnych, ponieważ nie ma tu niepotrzebnych kabelków, które znacznie ograniczają przemieszczanie się. Drukarki zaopatrzone są w zasilacz oraz niezbędny osprzęt. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl