ClickCease
Producenci
Promocje
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 299,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Drukarka do alkomatu pozwala na utrwalenie wyników pomiaru, co może stanowić istotny dokument, poświadczający poziom alkoholu w wydychanym powietrzu w danym dniu i danej godzinie. Oferujemy głównie termiczne drukarki do alkomatów. W tym wypadku wydruk jest wykonywany na bazie termicznego papieru którego zmiana jest bardzo szybka i prosta. Sprzęt można podłączyć bez trudności do komputera i klawiatury, co zwiększa jeszcze ich funkcjonalność.

Drukarki zaopatrzone są w zasilacz. Są to modele bezprzewodowe, które pozwolą na korzystanie z urządzenia w terenie, co jest szczególnie ważne w przypadku pracy policji. Drukarki do alkomatów zwiększają także komfort użytkowania w normalnych warunkach, stacjonarnych. Nie muszą być wówczas podłączone do kabli, które ograniczają przemieszczanie się. W zestawie z drukarką zapewniamy niezbędny osprzęt do uruchomienia oraz działania.

Drukarki

Dzięki niemu skontrolujesz poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, i unikniesz kłopotów.

Jeśli jesteś już właścicielem alkomatu, czy to półprzewodnikowego, czy elektrochemicznego, pomyśl o dodatkowych akcesoriach takich jak zapasowe ustniki, baterie, ochronny pokrowiec czy drukarka. Dzięki drukarce będziesz w stanie utrwalić wynik badania wraz z datą i godziną. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim termiczne drukarki do alkomatów. Używa się do nich termicznego papieru, którego zmiana jest bardzo prosta i szybka. Taki sprzęt możesz bez problemu podłączyć do komputera, co jeszcze zwiększa jego funkcjonalność. Są to bezprzewodowe modele drukarek, co pozwoli Ci na korzystanie z nich w terenie. Jest to szczególnie istotne w pracy policji. Są one komfortowe również w przypadku użytkowania ich w warunkach stacjonarnych, ponieważ nie ma tu niepotrzebnych kabelków, które znacznie ograniczają przemieszczanie się. Drukarki zaopatrzone są w zasilacz oraz niezbędny osprzęt. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl