Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Nasz sklep oferuje szeroką gamę alkomatów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Klient może zakupić prosty i praktyczny alkomat osobisty lub profesjonalny sprzęt używany przez korporacje, policję i inne służby mundurowe. Szeroka gama produktów pozwala dobrać alkomat o odpowiednim stopniu zaawansowania, przeznaczeniu i odpowiedniej cenie.

Alkomat osobisty jest niezbędny w wielu codziennych sytuacjach - pomoże Ci uniknąć porannego stresu i zastanawiania się, czy jesteś w stanie prowadzić samochód. Unikniesz wystawienia mandatu lub innych, poważniejszych konsekwencji prawnych. Alkomat osobisty to także doskonałe narzędzie do sprawdzenia trzeźwości osoby, która kieruje pojazdem z Tobą lub Twoją rodziną. Pracodawca może sprawdzić, czy pracownik nie spożywał alkoholu i jest w stanie bezpiecznie pracować.

Niewielkie rozmiary alkomatu osobistego, estetyka i przystępna cena wraz z pakietem darmowych kalibracji sprawiają, że jest to narzędzie, w które warto zainwestować.

 

Osobiste

Każdy alkomat osobisty jak i profesjonalny jest skalibrowany i gotowy do użycia po rozpakowaniu. Kolejną kalibrację możemy wykonać za naszym pośrednictwem w profesjonalnym laboratorium wyposażonym w najnowszy sprzęt. Alkomaty  zakupione w naszym sklepie posiadają pakiety darmowych kalibracji i gwarancję na sensor.

Obecnie przyrządy te są wykorzystywane nie tylko przez służby mundurowe, ale też przez osoby prywatne. Dzięki badaniu alkomatem unikniesz stresu i rozwiejesz wszelkie wątpliwości co do swojego stanu trzeźwości. Alkomat osobisty to kompaktowe urządzenie – zawsze i w każdej sytuacji możesz mieć je pod ręką. W naszej ofercie znajdują się alkomaty półprzewodnikowe oraz urządzenia z sensorem elektrochemicznym. Każdy alkomat wymaga okresowej kalibracji, jeśli chcemy by działał sprawnie, bezawaryjnie i nie przekłamywał wyników. Alkomaty półprzewodnikowe wymagają kalibracji raz na pół roku, natomiast te z sensorem elektrochemicznym – raz do roku. Ich kalibracja również znajduje się w naszej ofercie. U nas znajdziesz alkomaty osobiste różnych renomowanych marek, z pewnością każdy kierowca wybierze wśród nich urządzenie spełniające jego oczekiwania. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl