Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomat to bardzo użyteczne urządzenie, często kojarzone z pracą policji, ale pracownicy służb mundurowych nie są jedynymi, którzy są w niego wyposażeni. Coraz częściej na zakup testerów alkoholu decydują się inne instytucje, zakłady pracy, a także osoby prywatne.

Każdy, kto inwestuje pieniądze w alkomat wierzy, że pomiar będzie precyzyjny. Jednak by mieć stu procentową pewność, że zakupiony sprzęt będzie niezawodny, należy zaopatrzyć się w tester alkoholu posiadający odpowiedni certyfikat. Kupując alkomat z niesprawdzonego źródła można narazić siebie i innych na przykre konsekwencje.

Zadaniem alkomatu jest określenie stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Zanim urządzenie trafi do sprzedaży, jest sprawdzane w laboratoriach, a jednym z testów jest jego wzorcowanie.

Wzorcowanie alkomatów, co to jest?

Wzorcowanie alkomatu polega na dokładnym sprawdzeniu, czy urządzenie rzeczywiście dokonuje precyzyjnych pomiarów.

Takiego testu nie da się wykonać w domu, gdyż jest on przeprowadzany przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Dlatego by otrzymać certyfikat, alkomat musi trafić do profesjonalnego laboratorium.

Polskie Centrum Wzorcowania może pochwalić się jednym z lepszych laboratoriów w Polsce.

Każdy alkomat, który do niego trafi, zostaje dokładnie sprawdzony przez naszych pracowników. Test polega na porównaniu wyników pomiaru alkomatu ze wzorcem. Na aparaturze posiadającej wymagane certyfikaty, ustawia się dawkę alkoholus, którą chcemy sprawdzić. Przy pomocy wzorcowania można sprawdzić stężenie alkoholu od 0,00 do 2,00 mg/l.

Gdy niezbędne dane zostaną wprowadzone, przeprowadzany jest pomiar sprawdzanym analizatorem wydechu.

Następnie Otrzymane wyniki są porównywane z ustalonym wzorcem. Jeśli są zgodne lub nie przekroczą granicy dopuszczalnego błędu, wydawany jest certyfikat, jeśli wyniki są nieprawidłowe, to istnieje możliwość naprawy urządzenia i ponownego jego sprawdzenia.

Wzorcowanie alkomatów nie tylko dla policji

Przeprowadzenie wzorcowania alkomatu jest niezwykle istotne, gdyż jedynie pomiary wykonalne alkomatami posiadającymi niezbędne certyfikaty, mogą stanowić dowód w sprawie sądowej. Dlatego z naszych usług korzystają przede wszystkim policjanci oraz pracownicy innych służb mundurowych. Analizatory wydechu są niezbędne też w szpitalach, izbach wytrzeźwień, a coraz częściej można natknąć się na nie w zakładach pracy, dzięki czemu grono naszych klientów jest coraz szersze.

Co wyróżnia nasze laboratorium

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie.

Nasze laboratorium jest wyposażone w innowacyjny sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie precyzyjnych pomiarów. Możemy państwa zapewnić, że każdy alkomat zostanie dokładnie sprawdzony, a przedstawione wyniki będą w stu procentach wiarygodne. W przypadku pozytywnego wyniku testu otrzymają państwo certyfikat, w przeciwnym wypadku zaproponujemy naprawę urządzenia. A to wszystko w korzystnej cenie!

Dodatkowo możemy obiecać, że wzorcowanie alkomatu przeprowadzimy w krótkim czasie. Niezbędne badania wykonujemy w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Dlatego zapraszamy już teraz do skorzystania z naszej oferty.

Wzorcowanie Alkomatów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl