Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Kontakt z nami

Polskie Centrum Wzorcowania wie, jak ważne jest profesjonalne podejście do klienta. Od samego początku naszego istnienia robimy wszystko, by każdy klient który zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni usatysfakcjonowany. Posiadamy bardzo bogatą ofertę alkomatów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla Siebie (niezależnie od grubości portfela). Możemy zapewnić, że asortyment w naszym sklepie internetowym jest stale aktualizowany, a oferta jest wciąż poszerzana.

Nasi pracownicy dbają o niezawodność wytwarzanych alkomatów. W naszej ofercie znajdą państwo wyłącznie alkomaty spełniające najwyższe normy, a także nadające się do powtórnej kalibracji. Prócz szerokiej gamy produktów Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Dodatkowo w naszym laboratorium przeprowadzamy  kalibrację i wzorcowanie analizatorów wydechu. Klient, który zdecyduje się na kalibrację lub wzorcowanie posiadanego alkomatu, otrzyma odpowiedni certyfikat potwierdzający jego skalibrowanie bądź wzorcowanie.

Mamy świadomość, że posiadanie wiarygodnego i niezawodnego alkomatu jest niezwykle istotne, dlatego nie wprowadzamy do sprzedaży urządzeń, co do których  działania nie jesteśmy przekonani.

Skontaktuj się z nami

Polskie Centrum Wzorcowania stawia na każdą formę kontaktu. Wiemy, jak ważny jest komfort naszych klientów, dlatego gwarantujemy, że odpowiemy na wszystkie pytania, a także postaramy się rozwiązać wszelkie problemy związane z zakupionym sprzętem.

 

Adres Siedziby Firmy


Polskie Centrum Wzorcowania Sp. z o.o.
ul. Grabiszyńska 89

53-503 Wrocław
NIP: 8992898562

 Numer Rachunku Bankowego

NEST BANK 92 2530 0008 2041 1070 0948 0001

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00):  (32) 797 00 59 tel. 519 388 331

Kontakt mailowy:

 

Obsługa Klienta: biuro@kalibracja-alkomatow.pl 

Serwis i Laboratorium: serwis@kalibracja-alkomatow.pl

Reklamacje: reklamacje@kalibracja-alkomatow.pl

Współpraca B2B: b2b@kalibracja-alkomatow.pl

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl