Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Alkomat wirtualny

Nadużywanie alkoholu jest szkodliwe dla zdrowia i niesie za sobą wiele innych potencjalnych zagrożeń. Nie oznacza to, że trzeba z niego rezygnować. Wystarczy zachować zdrowy rozsądek, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Każdy organizm jest inny, inaczej reaguje. Na szczęście są sposoby, które pozwolą Ci zorientować się, jak długo alkohol będzie na Ciebie oddziaływał. Jednym z nich jest oferowany przez nas wirtualny alkomat.

To internetowe narzędzie działa online i choć pewnie będzie trudno Ci w to uwierzyć, może być bardzo pomocne.

Co to jest alkomat wirtualny?

Wirtualny alkomat to kalkulator, którego zadaniem jest wyliczenie przybliżonych możliwości organizmu. Dzięki niemu będziesz mógł sprawdzić, jak długo będziesz znajdował się pod wpływem alkoholu oraz ile promili będziesz miał we krwi po spożyciu danej ilości trunku.

Pewnie nie raz miałeś taką sytuację, że byłeś na jakiejś imprezie i alkohol oddziaływał na Ciebie gorzej niż się tego spodziewałeś. Zastanawiałeś się pewnie jaka jest tego przyczyna, a tych może być wiele, np. zmęczenie po ciężkim tygodniu pracy, picie na pusty żołądek itp. Możliwości organizmu zmieniają się wraz z wiekiem, dlatego samodzielnie ciężko będzie przewidzieć skutki spożycia dużej ilości alkoholu.

Właśnie dlatego warto skorzystać z naszego alkomatu wirtualnego. Wystarczy, że w formularzu podasz wymagane dane, a nasz kalkulator dokona niezbędnych obliczeń i otrzymasz szereg informacji, które pozwolą Ci stwierdzić, czy spożycie danej ilości alkoholu nie pokrzyżuje Twoich planów na kolejny dzień.

Wirtualny alkomat wyliczy jaki może być największy poziom alkoholu we krwi, ile pozostanie go po upłynięciu określonej ilości godzin, a także poinformuje Cię, ile czasu potrzeba, byś znów był trzeźwy.

Wirtualny alkomat jest doskonałym narzędziem, ale musisz pamiętać, że są to tylko przybliżone pomiary. Ten kalkulator nie jest w stanie zastąpić prawdziwego alkotestu, ponieważ nie da się wszystkiego wyliczyć na podstawie suchych danych takich jak waga, wzrost, płeć, rodzaj i ilość spożytego alkoholu. Dlatego warto zaopatrzyć się w alkomat wysokiej klasy. Jeśli jednak aktualnie takowego nie posiadasz, a szykuje się jakaś uroczystość, to skorzystaj z naszego wirtualnego alkomatu, a otrzymane wyniki potraktuj orientacyjnie.

Wirtualny alkomat online

Nasz alkomat wirtualny nie jest w stanie dokonać takich pomiarów, jakie zapewni Ci profesjonalny alkomat. Takie urządzenie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Jeśli chcesz mieć pewność, co do ilości spożytego alkoholu, zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie na jedno z dostępnych nowoczesnych alkotestów.

Wirtualnego alkomatu używaj w nieprzewidzianych wypadkach. Pomoże Ci mniej więcej zorientować się w sytuacji, ale nie ma pewności, czy wyniki będą prawidłowe. Kalkulator online pozwoli Ci szybko określić, czy już możesz wsiąść za kółko, ale jeśli nie pamiętasz, o której godzinie zacząłeś pić, ani jak dużo spożyłeś alkoholu, to lepiej zrób test tradycyjnym alkomatem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl